mebel dla kota służący jako drapak, leżanka oraz miejsce do zabaw
mebel dla kota służący jako drapak, leżanka oraz miejsce do zabaw
Drapak dla kota Kabou
Drapak dla kota Kabou
mebel dla kota służący jako drapak, leżanka oraz miejsce do zabaw
mebel dla kota służący jako drapak, leżanka oraz miejsce do zabaw
Drapak dla kota Kabou
Drapak dla kota Kabou

Drapak dla kota Kabou

In Stock
59,00 $
Brutto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 47,43 $ / Najniższa przecena w ciągu ostatnich 30 dni: 40,32 $

Czym jest Kabou?

Kabou to stworzony we współpracy z renomowaną niemiecką firmą Cat-On uniwersalny, wielofunkcyjny mebel, który może służyć kotu jednocześnie jako drapak, leżanka oraz miejsce do zabawy. Jego zakrzywiony, falisty kształt zapewnia komfort wypoczynku w najróżniejszych pozycjach, a struktura tektury zachęca do drapania, co daje kotom możliwość zaspokojenia ich naturalnych instynktów. Mogą one na takim posłaniu leniwie się wylegiwać długimi godzinami, a w przerwach od drzemek ćwiczyć mięśnie, rozładowywać stres i ostrzyć pazurki bez uszczerbku na innych meblach w domu, takich jak krzesła czy kanapy.

 

Z czego wykonany jest drapak Kabou?

Materiał, z którego powstają drapaki dla kota Kabou, to tektura tworzona z biodegradowalnych surowców, nie zawierająca zbędnej chemii, a więc bezpieczna dla środowiska. Sam proces produkcji drapaków nie jest zautomatyzowany. W skrócie polega on na ręcznej obróbce tektury, łączeniu kolejnych warstw i sklejaniu ich w jedną całość – meble wykonywane tą techniką są niezwykle trwałe. To zapewnia długi czas użytkowania drapaka, który dodatkowo można przedłużyć odwracając go na drugą stronę, gdy już się zużyje – jest on bowiem dwustronny.

Jakie są zalety drapaka Kabou?

Drapaki dla kota Kabou cechują się wysoką jakością wykonania, ponieważ nad ich produkcją, na wszystkich jej etapach, czuwa doświadczona osoba odpowiedzialna za staranne wykończenie każdego detalu. Takie podejście do produkcji sprawia, że nasze drapaki są jedyne w swoim rodzaju, unikalne pod każdym względem. Do innych ich zalet możemy zaliczyć:

  • ergonomiczny kształt (zapewniający kotu wygodę podczas wypoczynku w każdej pozycji);
  • duży rozmiar (mieszczący zarówno małe, jak i większe koty różnych ras);
  • designerski wygląd (dodający aranżacji wnętrza dodatkowego uroku).

Największą zaletą Kabou jest jednak wszechstronność zastosowań, która pozwala ograniczyć liczbę posiadanych w domu kocich elementów wyposażenia i akcesoriów. Drapak, legowisko i miejsce do zabawy w jednym – Twojego kota z pewnością ucieszy taki prezent!

Długość
50 cm
Szerokość
28 cm
Wysokość
18 cm
Waga całkowita
2,5 kg
9 Przedmioty
Brak opinii

Materiał przyjazny dla środowiska

Materiał, z którego powstają drapaki dla kota Kabou, to tektura tworzona z biodegradowalnych surowców, nie zawierająca zbędnej chemii, a więc bezpieczna dla środowiska. 

Hand-made

Sam proces produkcji drapaków nie jest zautomatyzowany. W skrócie polega on na ręcznej obróbce tektury, łączeniu kolejnych warstw i sklejaniu ich w jedną całość – meble wykonywane tą techniką są niezwykle trwałe. To zapewnia długi czas użytkowania drapaka, który dodatkowo można przedłużyć odwracając go na drugą stronę, gdy już się zużyje – jest on bowiem dwustronny.  

Wszechstronność zastosowań

Największą zaletą Kabou jest wszechstronność zastosowań, która pozwala ograniczyć liczbę posiadanych w domu kocich elementów wyposażenia i akcesoriów. Drapak, legowisko i miejsce do zabawy w jednym – Twojego kota z pewnością ucieszy taki prezent!

Product added to wishlist
Product added to compare.

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).