1. Gwarancji udziela, na terenie Polski: COSY AND DOZY Magdalena Zajdel, z siedzibą w Warszawie: ul. Dywizjonu 303 127/10, 01-470 Warszawa, NIP:PL8951767544, REGON 363909433.
  2. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących zamówionego towaru Klient powinien niezwłocznie skontaktować się ze eSklepem COSY AND DOZY: http://cosyanddozy.com/kontakt
  3. W przypadku wad fabrycznych, wszystkie produkty oferowane przez eSklep COSY AND DOZY objęte są roczną gwarancją sprzedającego. Gwarancją objęte są wady ukryte i fabryczne produktów, a także podzespołów użytych do ich produkcji. Gwarancja obowiązuje od dnia wydania towaru kupującemu.
  4. Gwarancja w żaden sposób i w żadnym zakresie nie ogranicza uprawnień kupującego (konsumenta) wynikających z rękojmi za wady określonej w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964r. Kodeks cywilny (Dz.U.1964 nr 16 poz.93 z późn.zm.). Kupujący – konsument ma prawo do wyboru – w przypadku, gdy rzecz sprzedana ma wady fizyczne lub prawne – do wyboru czy korzysta z gwarancji, czy z rękojmi – o wyborze należy poinformować sprzedającego.
  5. Do dochodzenia ewentualnych roszczeń z tytułu gwarancji nie ma zastosowania termin przedawnienia przewidziany dla roszczeń z tytułu rękojmi.
  6. W przypadku dokonania naprawy przez eSklep termin gwarancji ulega przedłużeniu o czas, w którym kupujący nie mógł korzystać z rzeczy kupionej.
  7. Termin gwarancji odnawia się do jednego roku, jeżeli eSklep wymieni towar wadliwy na nowy lub dokona istotnych napraw.
  8. Gwarancja daje prawo kupującemu do odstąpienia od umowy sprzedaży produktu, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb w terminie 14dni kalendarzowych od wydania rzeczy kupującemu.
  9. Gwarancja daje prawo kupującemu, niebędącemu konsumentem prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży i zwrotu towaru w ciągu 14 dni kalendarzowych (liczonych od dnia następującego po dniu otrzymania ostatniego zamówionego towaru).
  10. Sprzedawane przez Sklep towary są także produktami wykonanymi ręcznie i każdorazowo noszą ślady indywidualne (adnotacja znajduje się przy danym towarze). Nie ma dwóch identycznych egzemplarzy. Naturalne specjalne wyselekcjonowane materiały posiadają cechy indywidualne np. charakterystyczny dla danej sztuki drewna układ sęków, słoi itp. Minimalne odstępstwa mogą wystąpić w przypadku intensywności wybarwienia jednego typu materiału, kształtu poszczególnych elementów składowych, a także materiałów technicznych zastosowanych do ich produkcji.
  11. Reklamacje i zwroty prosimy zgłaszać zgodnie z §6 Regulaminu eSklepu COSY AND DOZY dostępnym pod adresem internetowym: http://cosyanddozy.com/content/3-regulamin i niniejszą gwarancją.

 

    Pliki do pobrania:

      - Formularz odstąpienia od umowy - Pobierz -

Product added to wishlist
Product added to compare.

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).