COSY AND DOZY® jest marką, która powstała z naszej pasji do zwierząt i chęci zaspokojenia ich naturalnego instynktu. Uwielbiamy prosty, użyteczny design i pewnego dnia postanowiliśmy połączyć te dwie pasje.

 

W 2015 roku zaadoptowaliśmy dwa koty - Molly i Rysia, a jakiś czas później śliczną suczkę Bezę. Kociaki tak bardzo cierpiały podczas pobytu w schronisku, że chcieliśmy stworzyć im możliwie najlepsze warunki, zgodne z ich naturalnym instynktem i potrzebami.  

 

Wiedząc, że koty uwielbiają wysoko położone miejsca, szczególnie gdy dzielą dom z dziećmi lub psami, chcieliśmy kupić im stylowe leżanki, ale nie mogliśmy znaleźć niczego odpowiedniego na rynku. Jakiś czas później wpadliśmy na pomysł stworzenia unikalnej, owalnej mocowanej do ściany półki dla kotów. Po tym jak powstała, nasze koty ją pokochały. Cieszyliśmy się widząc, że większość dnia kociaki spędzają właśnie na półkach. To było po prostu niesamowite. Kiedy nasz nowy koncept pokazaliśmy przyjaciołom i rodzinie, popyt dynamicznie wzrósł. Stąd pojawił się pomysł założenia firmy.

 

Uzbrojeni w talent Magdaleny do projektowania i moje doświadczenie w pracy w branży finansowej, postanowiliśmy otworzyć firmę i całą energię skierować na rozwój COSY AND DOZY®.

 

Gama produktów firmy stale ewoluuje i rośnie. Każdy przedmiot jest wyjątkowy i wszystkie są wykonane ręcznie w Europie. Jedną wspólną cechą naszych produktów jest to, że wszystkie one pozwalają zwierzętom na relaks w całkowitym komforcie i luksusie. 

 

Rozwijając sieć dystrybutorów na wszystkich kontynentach, naszym celem jest stać się światowym dostawcą wielu różnych luksusowych produktów dla zwierząt domowych, które uzupełniają wszystkie rodzaje wystroju wnętrz, które zadowolą zarówno zwierzęta domowe, jak i opiekunów!

 

Jeśli kochasz zwierzęta i lubisz wystrój domu, to COZY AND DOZY jest dla Ciebie!

 

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Magdalena i Wojtek Zajdel

Product added to wishlist
Product added to compare.

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).