Sposób dostawy:

  1. Przesyłka kurierska – firma InPost. Regulamin: https://bit.ly/3Rqlt3B
  2. Koszt dostawy przy standardowym zamówieniu wynosi 15 zł.
  3. Koszt dostawy za pobraniem przy standardowym zamówieniu wynosi 20/21 zł
  4. Jeżeli nadana przesyłka nie zostanie odebrana przez Klienta, wszelkie koszty powrotu przesyłki oraz jej ponownego nadania ponosi Kupujący. W przypadku, kiedy Klient dokonał przedpłaty i nie odebrał przesyłki, zostanie ona nadana jedynie po uregulowaniu kosztów przesyłki powrotnej i przesyłki ponownej. eSklep COSY AND DOZY ® nie przyjmuje przesyłki zwrotnej za pobraniem.
  5. Przesyłki Międzynarodowe – usługa realizowana przez Pocztę Polską oraz firmę kurierską GLS, UPS, DHL lub Fedex.  
  6. Podczas odbioru przesyłki od kuriera prosimy sprawdzić stan i kompletność zawartości przesyłki, a w przypadku stwierdzenia mechanicznego uszkodzenia lub niekompletności jej zawartości jesteście Państwo uprawnieni do przyjęcia przesyłki i jednoczesnego spisania – w obecności kuriera – protokołu szkody zawierającego opis stwierdzonych nieprawidłowości. Protokół powinien być sporządzony i podpisany w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach (jeden dla kuriera, drugi dla Was). Protokół szkody prosimy dołączyć do reklamacji – ułatwi nam to ubieganie się odszkodowania od firmy kurierskiej. W przypadku uzgodnionej przesyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A. przesyłkę sprawdzamy przy odbiorze – adresat ma prawo zgłosić reklamację odnośnie przesyłki w placówce odbiorczej Poczty Polskiej S.A. na ich formularzu.
  7. Jeżeli przesyłka ma nienaruszone opakowanie zewnętrzne, możecie w obecności kuriera sprawdzić jej zawartość. Jeżeli po rozpakowaniu okaże się, że produkt jest uszkodzony, należy również spisać protokół szkody w obecności kuriera. Jednocześnie w takiej sytuacji prosimy o pilny kontakt za pośrednictwem: http://cosyanddozy.com/kontakt
  8. Reklamacje prosimy zgłaszać zgodnie z §6 Regulaminu eSklepu COSY AND DOZY ® dostępnym pod adresem internetowym: http://cosyanddozy.com/content/3-regulamin

COSY AND DOZY ® chce zapewnić Wam jak najwięcej satysfakcji i korzyści z zakupów. Naszym celem jest Wasze zadowolenie nie tylko z wybranych produktów, ale również ze sposobu ich dostarczenia i obsługi.

Czas realizacji zamówień:

Czas realizacji zamówień zależy od dostępności towaru w naszym magazynie. W sytuacji, gdy towar jest na stanie, wysyłamy go w ciągu 3-5 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności na naszym koncie. Jeśli brakuje na stanie zamówionych produktów, informujemy Klienta o tym fakcie i podajemy przybliżony czas oczekiwania.

Rodzaje płatności:

Za zamówienie dokonane w eSklepie COSY AND DOZY® można zapłacić:

  1. Przelewem tradycyjnym - płatność z góry na wskazany we wiadomości e-mail potwierdzającej złożenie poprawnego zamówienia rachunek bankowy eSklepu.
  2. Płatność przelewem online - płatność z góry za pośrednictwem serwisu PayU oraz PayPal. Po dokonaniu zamówienia zostaniecie Państwo automatycznie przekierowani do serwisu transakcyjnego, gdzie należy postępować zgodnie z pojawiającymi się komunikatami.

Karta płatnicza online - płatność z góry dla osób posiadających kartę kredytową i z odroczoną płatnością, debetową oraz biznesową Visa, Mastercard/Maestro. Po dokonaniu zamówienia zostaniecie automatycznie przekierowani do serwisu transakcyjnego PayU, gdzie należy postępować zgodnie z pojawiającymi się komunikatami. Serwis obsługuje karty wystawione zarówno przez polskie jak i zagraniczne banki.

Obsługę płatności elektronicznych i kartą płatniczą prowadzi: PayU.pl – spółka PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (adres siedziby: ul. Grunwaldzka 182, 60-166 Poznań), wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000274399, akta rejestrowe przechowywane przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, kapitał zakładowy w wysokości 4.000.000 zł w całości opłacony, NIP: 779-23-08-495.5 oraz  PayPal (Europe) S.à r.l. & Cie, S.C.A. Société en Commandite par Actions. Oficjalna siedziba: 22-24 Boulevard Royal, L-2449, Luxembourg, RCS Luxembourg B 118 3495.

Warunkiem wydania / wysłania zamówienia jest zapłata za towar i przesyłkę (przy wysyłce).

Za sprzedany towar eSklep COSY AND DOZY® wystawia odpowiedni dokument fiskalny.

Naszym celem jest zawsze uczciwe i sprawiedliwe dla kupującego i sprzedającego określenie zasad realizacji transakcji w Sklepie internetowym COSY AND DOZY. Wszelkie pytania odnośnie płatności i dostawy prosimy kierować na adres poczty elektronicznej: hello@cosyanddozy.com

Product added to wishlist
Product added to compare.

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).