Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Catwalk Baza B

Jeśli chciałbyś rozpieścić swojego kota i sprawić mu prawdziwą radość powinieneś rozważyć skomponowanie zestawu Catwalk. W Cosy And Dozy nie tylko robimy wszystko, aby uszanować potrzeby twojego kota i jego naturalne instynkty, ale chcemy, aby Twój koci przyjaciel kochał swoją przestrzeń!

67,45 USD
Brutto

  • Zapewniamy pełne bezpieczeństwo powierzonych nam danych osobowych. Więcej informacji w dziale "Polityka prywatności". Zapewniamy pełne bezpieczeństwo powierzonych nam danych osobowych. Więcej informacji w dziale "Polityka prywatności".
  • Paczki dostarczamy wybranym przez Państwa przewoźnikiem. Więcej w dziale "Dostawa I Płatności" Paczki dostarczamy wybranym przez Państwa przewoźnikiem. Więcej w dziale "Dostawa I Płatności"
  • Masz 14 dni kalendarzowych na dokonanie zwrotu bez podania przyczyny. Więcej informacji w dziale "Gwarancja I Zwroty" Masz 14 dni kalendarzowych na dokonanie zwrotu bez podania przyczyny. Więcej informacji w dziale "Gwarancja I Zwroty"

Jeśli chciałbyś rozpieścić swojego kota i sprawić mu prawdziwą radość powinieneś rozważyć zestaw Catwalk. W Cosy And Dozy nie tylko robimy wszystko, aby uszanować potrzeby twojego kota i jego naturalne instynkty, ale chcemy, aby Twój koci przyjaciel kochał swoją przestrzeń!

CATWALK jest odpowiedzią na naturalną skłonność kotów do wspinania się, eksploracji i zabawy, ale też do odpoczynku. Wszystkie koty uwielbiają to robić i to jest całkowicie instynktowne. Kiedy koty żyją w zamkniętych pomieszczeniach i nie mogą biegać i skakać po drzewach, stworzenie im w domu tzw. pionowej przestrzeni jest szczególnie ważne. CATWALK bierze pod uwagę podstawowe potrzeby kotów i spełnia je na wiele sposobów.

5 Przedmioty

Opis

Długość
68 cm (27 in)
Szerokość
45 cm (18 in)
Dopuszczalne obciążenie max.
25 kg (55 lb)

Zobacz także