Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Catwalk Pure Vertical Set

Jeśli chciałbyś rozpieścić swojego kota i sprawić mu prawdziwą radość powinieneś rozważyć zestaw Catwalk. W Cosy And Dozy nie tylko robimy wszystko, aby uszanować potrzeby twojego kota i jego naturalne instynkty, ale chcemy, aby Twój koci przyjaciel kochał swoją przestrzeń!

129,00 USD
Brutto

  • Zapewniamy pełne bezpieczeństwo powierzonych nam danych osobowych. Więcej informacji w dziale "Polityka prywatności". Zapewniamy pełne bezpieczeństwo powierzonych nam danych osobowych. Więcej informacji w dziale "Polityka prywatności".
  • Paczki dostarczamy wybranym przez Państwa przewoźnikiem. Więcej w dziale "Dostawa I Płatności" Paczki dostarczamy wybranym przez Państwa przewoźnikiem. Więcej w dziale "Dostawa I Płatności"
  • Masz 14 dni kalendarzowych na dokonanie zwrotu bez podania przyczyny. Więcej informacji w dziale "Gwarancja I Zwroty" Masz 14 dni kalendarzowych na dokonanie zwrotu bez podania przyczyny. Więcej informacji w dziale "Gwarancja I Zwroty"

Jeśli chciałbyś rozpieścić swojego kota i sprawić mu prawdziwą radość powinieneś rozważyć zestaw Catwalk. W Cosy And Dozy nie tylko robimy wszystko, aby uszanować potrzeby twojego kota i jego naturalne instynkty, ale chcemy, aby Twój koci przyjaciel kochał swoją przestrzeń!

CATWALK jest odpowiedzią na naturalną skłonność kotów do wspinania się, eksploracji i zabawy, ale też do odpoczynku. Wszystkie koty uwielbiają to robić i to jest całkowicie instynktowne. Kiedy koty żyją w zamkniętych pomieszczeniach i nie mogą biegać i skakać po drzewach, stworzenie im w domu tzw. pionowej przestrzeni jest szczególnie ważne. CATWALK bierze pod uwagę podstawowe potrzeby kotów i spełnia je na wiele sposobów.

Zestaw Catwalk REST jest klasycznie zaprojektowaną okrągłą półką naścienną z miękką poduszką, która zapewnia wszystko, czego pragnie twój kot jeśli chodzi o bezpieczne, przytulne i ciepłe miejsce do wypoczynku. Materac jest przypięty do deski za pośrednictwem czterech nap dzięki czemu nie będzie się przesuwał. Pokrowiec można prać w pralce jeśli będzie wymagał odświeżenia.

W naturze każdego kota leży chęć wspinania się, wdrapywania, ale też odpoczynku na wysoko zawieszonej półce czy innym elemencie systemu Catwalk (hamak czy tunel). Koty to uwielbiają, a nasze osobiste doświadczenia i doświadczenia naszych klientów z całego świata to potwierdzają. Będąc wysoko ponad ziemią Twój kot czuje się bezpiecznie i przytulnie. Jeśli nie ma chęci uczestniczyć w zabawach z innymi domownikami, małymi dziećmi czy zwierzętami, półka jest idealnym miejscem na relaks. Półki są rekomendowane przez kocich behawiorystów.

Wybierz najbardziej preferowaną tkaninę i stwórz unikalną pionową przestrzeń, w której kot będzie mógł się dobrze bawić, a Twój dom zyska atrakcyjny element wystroju wnętrza.

W zestawie:

  • Drewniana baza (C) z zainstalowanym wspornikiem (gotowa do zawieszenia)
  • Duży owalny materac przypięty do bazy za pośrednictwem nap
  • Kołki montażowe
  • Instrukcja

5 Przedmioty

Zobacz także