Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Catwalk Smart

Nowy produkt

Dlaczego koty kochają półki COSY AND DOZY?

Wszyscy wiemy, że koty uwielbiają się wspinać, skakać i drzemać wysoko ponad ziemią. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę, że zachowania te mają swoje źródło w sposobie funkcjonowania przodków naszych domowych kotów. Potrzeba przebywania na wysokości jest bardzo instynktowna. Koty należą do grupy ssaków wspinających się (tree-climbing mammals).

Pierwotne koty były sprawnymi myśliwymi, wiele z nich zamieszkiwało lasy deszczowe. Ostre pazury umożliwiały im umiejętne wspinanie się na drzewa, dla zapewnienia sobie bezpieczeństwa jak również w celu wyczekiwania na zdobycz.

W dzisiejszych czasach koty mieszkające w domach są bezpieczniejsze niż ich kuzyni żyjący w naturalnym środowisku, ale często się nudzą i przybierają na wadze. Istnieją jednak sposoby, aby tego uniknąć. Pionowa przestrzeń z półkami (stopniami) na różnych wysokościach inspiruje koty do skakania i wspinania się i odpoczynku wysoko ponad ziemią skąd mogą bezpiecznie obserwować otoczenie.

219,00 USD
Brutto

  • Zapewniamy pełne bezpieczeństwo powierzonych nam danych osobowych. Więcej informacji w dziale "Polityka prywatności". Zapewniamy pełne bezpieczeństwo powierzonych nam danych osobowych. Więcej informacji w dziale "Polityka prywatności".
  • Paczki dostarczamy wybranym przez Państwa przewoźnikiem. Więcej w dziale "Dostawa I Płatności" Paczki dostarczamy wybranym przez Państwa przewoźnikiem. Więcej w dziale "Dostawa I Płatności"
  • Masz 14 dni kalendarzowych na dokonanie zwrotu bez podania przyczyny. Więcej informacji w dziale "Gwarancja I Zwroty" Masz 14 dni kalendarzowych na dokonanie zwrotu bez podania przyczyny. Więcej informacji w dziale "Gwarancja I Zwroty"

CATWALK jest odpowiedzią na naturalną skłonność kotów do wspinania się, eksploracji i zabawy, ale też do odpoczynku. Wszystkie koty uwielbiają to robić i to jest całkowicie instynktowne. Kiedy koty żyją w zamkniętych pomieszczeniach i nie mogą biegać i skakać po drzewach, stworzenie im w domu tzw. pionowej przestrzeni jest szczególnie ważne.

CATWALK bierze pod uwagę podstawowe potrzeby kotów i spełnia je na wiele sposobów. Będąc wysoko ponad ziemią Twój kot czuje się bezpiecznie i przytulnie. Jeśli nie ma chęci uczestniczyć w zabawach z innymi domownikami, małymi dziećmi czy zwierzętami, półka jest idealnym miejscem na relaks. Półki są rekomendowane przez kocich behawiorystów.

Zestaw Catwalk PLAY jest unikalną pionową konstrukcją składającą się z bazy, tunelu z drewnianym wspornikiem oraz taśmą i hamakiem. Tunel może służyć kotu jako miejsce do wypoczynku i jako kryjówka. Podobnie hamak. Baza daje możliwość swobodnej konfiguracji dodatkowych elementów, wedle preferencji kota i właściciela. Mogą one być montowane po dowolnej stronie bazy. Wybierz najbardziej preferowaną tkaninę i stwórz unikalną pionową przestrzeń, w której kot będzie mógł się dobrze bawić, a Twój dom zyska atrakcyjny element wystroju wnętrza.

W zestawie:

  • Drewniana baza (A) z zainstalowanym wspornikiem (gotowa do zawieszenia)
  • Tunel z drewnianym wspornikiem i taśmą
  • Hamak
  • Kołki montażowe
  • Instrukcja

Nowy produkt
4 Przedmioty

Opis

Długość
68 cm (27 in)
Szerokość
45 cm (18 in)
Grubość materaca
3 cm (1.2 in)
Dopuszczalne obciążenie max.
25 kg (55 lb)

Zobacz także