Czy masz jakieś postanowienia noworoczne? Niektórzy od nich stronią, inni lubią Tworzyć długie listy rzeczy, które zrobią w kolejnym roku. A co z Twoim kotem? Gdybyś mógł go zapytać, czego chce, co by Ci powiedział? 

Jeśli trudno Ci odpowiedzieć na to pytanie, przychodzimy z pomocą. Prezentujemy 5 rzeczy, które mogłyby znaleźć się wśród noworocznych celów Twojego kota.

 

5 potrzeb Twojego kota:

1.    Miejsca do biegania

Takie, by móc się rozpędzić i poćwiczyć mięśnie. Czy znasz popularne tory dla kotów, które zawiesza się u sufitu? To dobre rozwiązanie szczególnie w małych, kompaktowych mieszkaniach.

2.    Miejsca do wspinania

Wspinanie po półkach? A może po schodkach? Sprawdź koniecznie te, które znajdziesz wśród designerskich akcesoriów dla kotów na naszej stronie. Wspinanie pomaga utrzymać sprawność i spożytkować nagromadzoną energię.

3.    Miejsca do obserwowania

Czy masz w domu hamak dla kota lub legowisko, które umieszczone jest na wysokości? Dzięki takiemu meblowi kot może obserwować całe swoje terytorium, co daje mu poczucie kontroli i spokoju.

4.    Miejsca do spania

Bezpieczne i takie, które należy tylko do niego. Oczywiście kot czasami wybierze kanapę lub Twoje łóżko. Ważne, by w sytuacjach bardziej stresujących – np. podczas odwiedzin gości – miał swój azyl, w którym nikt nie będzie mu przeszkadzał.

5.    Miejsca do zabawy

Takie, w którym nie ma przeszkód i ostrych krawędzi, by podczas intensywnej zabawy nikt się nie zranił. 

Czy wiesz, że prawie wszystkie powyższe punkty możesz zrealizować dzięki zaledwie jednemu legowisku na ścianę od COSY AND DOZY? Polecamy dodać dwa schodki do wspinania oraz przyjazną pupilowi Beasty Toy i wtedy każdy punkt zostanie spełniony! 

Ale zaraz… 

Po co właściwie spełniać kocią listę noworocznych celów? 

Co osiągniesz, spełniając potrzeby kota? 

Zamawiając dla kota legowisko na ścianę oraz inne designerskie akcesoria dla kotów od COSY AND DOZY, zadbasz o sprawność fizyczną i psychiczną swojego mruczka. Masz szansę dać mu dłuższe i szczęśliwsze życie! 

1.    Bezpieczeństwo oznacza mniej stresu

W dostosowanej do kota przestrzeni kicia jest spokojniejsza, zrelaksowana i szczęśliwsza. Czuje, że ma własne terytorium, co zaspokaja potrzeby i jest zgodne z instynktem. W końcu to zwierzęta, które mają nieco dziki charakter, prawda?

2.    Komfort pomaga budować wzajemne zaufanie

Gdy traktujesz kota, jak domownika, stajesz się dla niego członkiem stada. Podzielenie przestrzeni ułatwia Wam wspólne mieszkanie. Na przykład: kot nie ma raczej potrzeby drapać mebli, jeśli ma własny drapak.

3.    Odpowiednie warunki to jest zdrowie i długie życie

Odpowiednie warunki mogą wydłużać życie Twojego kota – to przede wszystkim zasługa zmniejszenia stresu oraz odpowiedniej ilości aktywności fizycznej w ciągu dnia. Tę drugą trudno utrzymać w przypadku kotów domowych. 

Odpowiednie dbanie o potrzeby kota może więc przyczynić się do jego kondycji i zdrowia na lata. A warto, by kicia była z nami jak najdłużej, prawda? 

Piękny dom i szczęśliwy kot – to nasz cel 

W COSY AND DOZY wierzymy, że warto wsłuchać się w potrzeby swojego kota. Dzięki naszym designerskim meblom dla kotów stworzenie przyjaznej przestrzeni nigdy nie było prostsze. 

To propozycja dla tych, którzy cenią estetyczne wnętrza i potrafią rozpoznać potrzeby swojego kota. 

Dlatego już dziś wejdź na www.cosyanddozy.com i spełnij choć jedno życzenie swojego pupila.

Legowiska na ścianę dla kota na naszej stronie znajdziesz w kilkudziesięciu wariantach.

 

Comments (0)

No comments at this moment
Product added to wishlist
Product added to compare.

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).