Zabawki dla psów

Beasty Toys zabawka dla psa w postaci kości do gryzienia z piszczącą kulką w środku. Beasty Toys zabawka dla psa w postaci kości do gryzienia z piszczącą kulką w środku. 2
In Stock
Czym są Beasty Toys? Beasty Toys to zabawki dla psów w postaci kości do gryzienia z piszczącą kulką w środku. Zapewniają one wyśmienitą rozrywkę zarówno młodym szczeniakom, jak i dorosłym psom praktycznie każdej rasy. Zwierzak może je gryźć i tarmosić do woli, a w razie potrzeby używać również jako przytulanki. Beasty Toys dostępne są w dwóch wariantach...
Zobacz produkt

Dlaczego psy potrzebują zabawek?

Psy – szczególnie młode – uwielbiają zabawę. Największą przyjemność sprawiają im spacery, ruch na świeżym powietrzu pozwalający się wyszaleć i utrzymać zdrową kondycję, ale potrzebują też zabawek, które umilą im czas spędzany w domu. Takie zabawki dla psów są z reguły na tyle angażujące, by pozwolić zwierzakowi na samodzielną zabawę, kiedy zostaje sam w domu lub gdy jego właściciel ma ochotę na chwilę odpoczynku. Dodatkowo ich ogromną zaletą jest fakt, że pozytywnie wpływają na samopoczucie zwierzaka i wspomagają jego rozwój psychofizyczny, ponieważ:

  • pobudzają do aktywności;
  • stymulują naturalne instynkty;
  • rozładowują napięcie;
  • zaspokajają potrzebę gryzienia.

Zabawki dla psów służą nie tylko rozpieszczaniu naszych pupili, ale też zapewniają im prawidłowy rozwój i pomagają budować z nimi więź – warto o tym pamiętać.

 

Jakie zabawki dla psów znajdziesz w naszej ofercie?

W ofercie naszego sklepu możesz znaleźć zabawki o nazwie Beasty Toys przeznaczone dla psów w każdym wieku i dowolnej rasy. Powstały one z myślą o czworonogach pełnych niespożytej energii, chętnie spędzających czas na zabawach i potrzebujących dużej ilości bodźców stymulujących. Doskonale sprawdzają się również w przypadku zwierzaków z problemami behawioralnymi, jako że pozwalają odpowiednio ukierunkować ich instynkty. Beasty Toys mają postać gryzaków w kształcie apetycznych kości obszytych trwałym i estetycznym materiałem, których gryzienie i tarmoszenie sprawia psom mnóstwo radości. Dodatkowo w środku znajduje się piszcząca kulka stanowiąca dla nich nie lada atrakcję. Beasty Toys nie służą wyłącznie do zabawy w domu. Można je też zabierać na spacery i wykorzystywać na przykład do nauki aportowania – z pewnością pies chętniej pobiegnie za ulubioną zabawką niż zwykłym patykiem.

 

Jakie są zalety naszych zabawek dla psów?

Nasze zabawki dla psów odznaczają się wysoką trwałością i wytrzymałością. Duża w tym zasługa dobrej jakości materiałów użytych do ich produkcji: starannie wyselekcjonowanych surowców i tkanin odpornych na zniszczenia, gwarantujących długą żywotność. Tych samych materiałów używamy do produkcji legowisk – w myśl idei zero waste staramy się ograniczać marnowanie surowców, dlatego skrawki materiałów pozostałych po szyciu posłań dla psów wykorzystujemy do szycia zabawek. Dzięki temu, że wszystkie zabawki powstają ręcznie w naszej szwalni, każda z nich zachwyca perfekcyjnym wykończeniem najdrobniejszego detalu. Ponadto ich niezaprzeczalną zaletą jest też elegancki, minimalistyczny design. Dużą wagę przykładamy bowiem nie tylko do tego, aby były one funkcjonalne i zapewniały wspaniałą zabawę naszym czworonożnym urwisom, zależy nam również na tym, aby były miłe dla oka.

Product added to wishlist

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).