Zabawki dla psów

Beasty Toys zabawka dla psa w postaci kości do gryzienia z piszczącą kulką w środku. Beasty Toys zabawka dla psa w postaci kości do gryzienia z piszczącą kulką w środku. 2
In Stock
Czym są Beasty Toys? Beasty Toys to zabawki dla psów w postaci kości do gryzienia z piszczącą kulką w środku. Zapewniają one wyśmienitą rozrywkę zarówno młodym szczeniakom, jak i dorosłym psom praktycznie każdej rasy. Zwierzak może je gryźć i tarmosić do woli, a w razie potrzeby używać również jako przytulanki. Beasty Toys dostępne są w dwóch wariantach...

Dlaczego psy potrzebują zabawek?

Psy – szczególnie młode – uwielbiają zabawę. Największą przyjemność sprawiają im spacery, ruch na świeżym powietrzu pozwalający się wyszaleć i utrzymać zdrową kondycję, ale potrzebują też zabawek, które umilą im czas spędzany w domu. Takie zabawki dla psów są z reguły na tyle angażujące, by pozwolić zwierzakowi na samodzielną zabawę, kiedy zostaje sam w domu lub gdy jego właściciel ma ochotę na chwilę odpoczynku. Dodatkowo ich ogromną zaletą jest fakt, że pozytywnie wpływają na samopoczucie zwierzaka i wspomagają jego rozwój psychofizyczny, ponieważ:

  • pobudzają do aktywności;
  • stymulują naturalne instynkty;
  • rozładowują napięcie;
  • zaspokajają potrzebę gryzienia.

Zabawki dla psów służą nie tylko rozpieszczaniu naszych pupili, ale też zapewniają im prawidłowy rozwój i pomagają budować z nimi więź – warto o tym pamiętać.

 

Jakie zabawki dla psów znajdziesz w naszej ofercie?

W ofercie naszego sklepu możesz znaleźć zabawki o nazwie Beasty Toys przeznaczone dla psów w każdym wieku i dowolnej rasy. Powstały one z myślą o czworonogach pełnych niespożytej energii, chętnie spędzających czas na zabawach i potrzebujących dużej ilości bodźców stymulujących. Doskonale sprawdzają się również w przypadku zwierzaków z problemami behawioralnymi, jako że pozwalają odpowiednio ukierunkować ich instynkty. Beasty Toys mają postać gryzaków w kształcie apetycznych kości obszytych trwałym i estetycznym materiałem, których gryzienie i tarmoszenie sprawia psom mnóstwo radości. Dodatkowo w środku znajduje się piszcząca kulka stanowiąca dla nich nie lada atrakcję. Beasty Toys nie służą wyłącznie do zabawy w domu. Można je też zabierać na spacery i wykorzystywać na przykład do nauki aportowania – z pewnością pies chętniej pobiegnie za ulubioną zabawką niż zwykłym patykiem.

 

Jakie są zalety naszych zabawek dla psów?

Nasze zabawki dla psów odznaczają się wysoką trwałością i wytrzymałością. Duża w tym zasługa dobrej jakości materiałów użytych do ich produkcji: starannie wyselekcjonowanych surowców i tkanin odpornych na zniszczenia, gwarantujących długą żywotność. Tych samych materiałów używamy do produkcji legowisk – w myśl idei zero waste staramy się ograniczać marnowanie surowców, dlatego skrawki materiałów pozostałych po szyciu posłań dla psów wykorzystujemy do szycia zabawek. Dzięki temu, że wszystkie zabawki powstają ręcznie w naszej szwalni, każda z nich zachwyca perfekcyjnym wykończeniem najdrobniejszego detalu. Ponadto ich niezaprzeczalną zaletą jest też elegancki, minimalistyczny design. Dużą wagę przykładamy bowiem nie tylko do tego, aby były one funkcjonalne i zapewniały wspaniałą zabawę naszym czworonożnym urwisom, zależy nam również na tym, aby były miłe dla oka.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).