Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Schodki dla kota

Do czego służą schodki na ścianę?

Schodki na ścianę to element kociego wyposażenia, który sprawi wiele radości zwłaszcza młodym i energicznym futrzakom potrzebującym ciekawych wyzwań. Umieszczone na wysokości stopnie umożliwią im wspinaczkę, skoki i balansowanie na krawędzi, a co za tym idzie – zapewnią świetną rozrywkę i pozwolą rozwijać naturalne instynkty. Takie schodki dla kota mogą stanowić samodzielną konstrukcję, ale mogą być też elementem większej całości, sprawdzą się chociażby jako doskonały dodatek do półki Chill i Chill DeLuxe.

 

Jak wykonane są nasze schodki na ścianę?

Nasze schodki dla kota wykonywane są z wysokiej jakości trwałych i bezpiecznych materiałów. Ich bazę stanowi wałek z litego drewna sosnowego, na który nawija się sizal, bardzo twarde i wytrzymałe włókno z południowoamerykańskiej agawy. Każdy stopień robiony jest ręcznie z najwyższą starannością, bez użycia maszyn, dzięki czemu zachwyca perfekcyjnym wykończeniem. Montaż jest prosty i właściwie nie wymaga składania – klient otrzymuje produkt od razu gotowy do zawieszenia, kołek znajduje się w zestawie. Każdy stopień sprzedajemy oddzielnie.

 

Jakie zalety mają nasze schodki na ścianę?

Nasze schodki na ścianę mają wiele zalet, przede wszystkim:

 • są solidnie wykonane (tym samym gwarantują dużą wytrzymałość i długą żywotność);
 • posiadają bardzo stabilne stopnie (zapewniające zwierzakom bezpieczeństwo w trakcie zabaw);
 • umożliwiają pewny chwyt (co ułatwia kotom wspinaczkę i minimalizuje ryzyko upadków);
 • pozwalają na duży udźwig (maksymalne obciążenie wynosi 30 kg).

Zaletą naszych schodków na ścianę jest też ich unikalny, elegancki design pasujący zarówno do nowoczesnych mieszkań, jak i tych urządzonych w bardziej klasycznym stylu. Ich lekki wygląd doda uroku każdemu wnętrzu.

Aktywne filtry

 • Schodki na ścianę

  44,95 $

  Montowane do ściany stopnie COSY AND DOZY® zostały stworzone w celu zaspokojenia bardzo naturalnego dla kota instynktu wspinania się i eksploracji. Możesz z nich stworzyć schodki po których kociak bez kłopotu wejdzie na wysoko położone miejsce. Możesz też rozlokować je w różnych miejscach na ścianie i stworzyć coś na kształt kociego placu zabaw. Mogą być także wykorzystywane jako drapak. Wspinaczka i drapanie to dla kota naturalne i instynktowne zachowania, dlatego z pewnością je pokocha.

  In Stock